Par mums

Firma “Elbi” ir dibināta 1992. gadā. Mums ir vairāk kā 25 gadu ilga pieredze, un pašlaik mūsu firma ir viens no galvenajiem dārzeņu un augļu importētājiem Latvijas tirgū. Mēs piegādājam tikai kvalitatīvu produkciju no eiropas ražotājiem, kā arī no daudzām citām pasaules vietām, piemēram, no Argentīnas, Dienvidāfrikas, Čīles, Ēģiptes utt., kur tiek lietotas progresīvas, ekoloģiskas audzēšanas tehnoloģijas. Rezultātā patērētājs saņem lielisku produktu, kas ilgi saglabā savu kvalitāti.

Mēs atrodamies Spilves ielā 22, Rīgā. Mums ir noliktavu telpas ar kopējo pilno platību 4500 m2, no kuriem 2500 m2 ir aprīkoti ar modernām ventilācijas un saldētājkamerām, kā arī plauktiem dārzeņu un augļu glabāšanai. Mūsu noliktavās tiek izmantota moderna iekraušanas-izkraušanas tehnika. Mēs piedāvājam jaunas sadarbības iespējas, konkurentspējīgas cenas, ātru piegādi un loģistikas pakalpojumus. Mēs piedāvājam vairāk nekā 150 dārzeņu un augļu veidus.

Mēs pastāvīgi informējam mūsu klientus par jaunu preču pienākšanu. Ekspeditēšana pa Rīgas un citu Latvijas, Igaunijas un Lietuvas rajonu veikaliem un supermārketiem notiek precīzi un savlaicīgi, pasūtītājam ērtā un izdevīgā laikā. Mēs strādājam 365 dienas gadā 24 stundas dienā.

Mūsu sertifikāti

Mūsu partneri

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .